Schritt für Schritt ins Grammatikland

Schritt für Schritt ins Grammatikland
Modeli: 978-3-19-007396-2
Sasia Stok: Ne stok
12.72
Ex Tax: 12.72€

Grupi i synuar: Per femije dhe adoloshente nga mosha 8 vjec 

Schritt für Schritt ins Grammatikland mund te perdoret paralel per cdo metode per femije e adoloshente. Gramatika karakterizohet permes nje paraqitje te fenomenve gramatikore permes hapave te vegjel e sistematike, nje perdorimi te duhur te terminologjise dhe ushtrimeve plot fantazi. 

Shembuj nga libri:

 

Share

Shkruani nje pershtypje